Wyrusz w fascynującą podróż, jest tyle do odkrycia!

Nieograniczone możliwości. Znajdź swoje ukochane łóżko, niech Cię nic nie ogranicza. Do łóżka dobierz komodę, szafę, regał, biurko i może coś jeszcze. Odkrywaj swoją przestrzeń…

Najpiękniejsze meble od samego początku. Ponadczasowe wzornictwo, wybór mebli od maluszka do nastolatka. Naturalne materiały i ekologiczne farby. Rośnij, baw się, rozwijaj… My dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Meble dla niemowląt inspirowane wzornictwem lat 60-tych i 70-tych. Pobielana brzoza naturalnie współgra z elementami mebli malowanymi na biało. W takim otoczeniu wszystkie sny będą kolorowe, a każda zabawa cudowną przyjemnością.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet.

Wyjątkowe wzory mebli, tworzone w przekonaniu, że każde wnętrze można zaaranżować w piękny sposób, tworząc przestrzeń nieprzeciętną – wystarczy tylko trochę wyobraźni. Wierzymy, ze wykorzystasz ją i stworzysz pokój swoich marzeń.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzin showroomu, gdzie prezentujemy wszystkie nasze meble i z przyjemnością Wam o nich opowiemy.

Showroom Inmondo
Al. Solidarności 34
61-696 Poznań
tel. 609 557 190
tel./fax 61 657 68 57
sklep.poznan@inmodno.pl

FACEBOOK INSTAGRAM